Browsers, cookies en veel gestelde vragen.

Beste leden,

Wij willen hierbij een blog openen over het toekennen van punten. Wij krijgen steeds meer vragen hoe dit nou werkt. Wij begrijpen dat het frustrerend is voor jullie, onze leden, om uw punten niet terug te vinden na het geven van uw tijd en moeite. Wij doen ons uiterste best om punten zo snel mogelijk toe te kennen aan onze leden.

Door de duur van een onderzoek (hoe lang deze actief is) en hoe complex een onderzoek is kan er een langere wachttijd ontstaan voordat u punten toegeschreven krijgt.

Wij willen van deze gelegenheid gebruik maken om u te informeren over een aantal veel gestelde vragen en problemen.  Hierom vertellen wij dat de punten binnen 4 weken na sluiting van het onderzoek toegekend worden.

Wij willen u niet ongerust maken dat punten vergeten zijn omdat ze niet binnen een aantal dagen verschijnen. Wij doen altijd ons best om zo snel mogelijk alle punten te verwerken.

Wij willen nogmaals gebruik maken van deze gelegenheid om u te informeren over browsers en cookies. Omdat niet alle browsers optimaal werken in alle surveys adviseren wij het gebruik van Google Chrome of Internet Explorer 9. Deze kunt u gratis downloaden op het internet.

Ook vragen wij u om uw cookies te verwijderen voordat u een onderzoek begint. Dit kan namelijk leiden tot niet of slecht werkende video’s, links en zelfs het weergeven van websites. Tevens is het natuurlijk belangrijk om al uw overige software ook up to date te houden.

Wij hopen u spoedig weer te zien op de website!

Het Toluna Team

%d bloggers liken dit: