Solidariteit met Noorwegen

Geachte Toluna leden,

In het licht van de recente tragische gebeurtenissen in Oslo en op het eiland Utøya in Noorwegen willen wij u mededelen dat wij een mening onderwerp op de Toluna website ge-opend om onze solidariteit te betuigen aan de slachtoffers en de Noorse gemeenschap als geheel. Wij bij Toluna willen al onze leden uitnodigen om een commentaar en steunbericht achter te laten voor onze leden vanuit Noorwegen.

Wees vrij om je bericht achter te laten in jouw eigentaal of in het Engels, waar u zich maar comfortabel mee voelt. Wij van de Toluna HQ (Hoofdkwartier) willen jullie bij voorbaat bedanken voor alle positieve berichten en steun. Hartelijk bedankt voor de inzet; het zal zeker gewaardeerd worden.

Met vriendelijke groet,

Toluna Team

%d bloggers liken dit: